متداول

Apr 28

متداول

فيديو مدبلج : حوار مع متداول حول 20000 دولار الى 2 مليون دولار متداول.

فيديو متداولجهت همکاری در راستای نوشتن برنامهٔ سفارشی چطور می‌شود با بازار همکاری کرد؟ متأسفانه امکان پذیرش تولید برنامه سفارشی برای ما وجود ندارد. در این باره می‌توانید اطلاعات تماس تولیدکنندگان برنامه‌های دیگر را از بخش «درباره» آن برنامه‌ها دریاف�

روش ها و آموزش های این بسته تئوری نبوده و براساس آموزش،تکرار و تمرین بنا گردیده است تا افراد مبتدی نیز بتوانند از آن استفاده کرده و به درآمدی باورنکردنی دست یابند

دوقطعه عكس جديد پشت نويسي شدهمزيد من المعلومات حول متداول

سؤالات متداول

بازار بر روی چه دستگاه‌هایی اجرا می‌شود؟ ما سعی کرده‌ایم بازار را بر روی تمام دستگاه‌های اندرویدی آزمایش و راه‌اندازی کنیم. در حال حاضر ما از وجود دستگاهی با اندروید ۲.۳ به بالا که قابلیت اجرای بازار را ندارد مطلع نیستیم. اگر به چنین مواردی برخورد کردید لطفاً ما را نیز از طریق نشانی support@cafebazaar.ir در جریان بگذارید.

چه برنامه‌هایی در «بازار» وجود دارند؟ انبوهی از برنامه‌های متنوع، از قبیل بازی‌ها و یا برنامه‌های کاربردی ایرانی و خارجی در بازار قابل دریافت هستند. اگر پیشنهاد اضافه شدن برنامه‌ای ایرانی/خارجی را دارید لطفاً با ما تماس بگیرید.

برای استفاده از بازار هزینه‌ای باید پرداخت کنم؟ خیر. استفاده از بازار به خودی خود هیچ هزینه‌ای در بر ندارد. شما می‌توانید از برنامه‌های رایگان بازار بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای استفاده نمایید. اگر می‌خواهید از برنامه‌های فروشی عرضه‌شده در بازار استفاده کنید، باید هزینهٔ آن را بپردازید. همچنین، اپراتور تلفن همراه و یا سرویس‌دهندهٔ اینترنت شما ممکن است بابت استفاده از اینترنت و مصرف ترافیک از شما هزینه‌هایی دریافت کنند.

پس درآمد شما از کجاست؟ بدون درآمد که نمی‌توان کار با کیفیت را ادامه داد. ما به دنبال پیدا کردن راه مناسب کسب درآمد خود هستیم. تبلیغاتی که در برنامه‌ها مشاهده می‌کنید یکی از پتانسیل‌های کسب درآمد برنامه‌نویسان بازار است. وجوه حاصل از فروش برنامه‌های غیررایگان نیز منبع درآمد ما و توسعه‌دهندگان آن‌ها هستند.

هدف شما از این پروژه چیست؟ هدف ما ایجاد کانال توزیع مناسب برای برنامه‌های تولید شده در ایران هست. ما دنیایی بهتر را هم برای کاربران و هم برنامه‌نویسان آرزو داریم!

آیا برای به‌روزرسانی‌ها و رفع ایراد برنامه‌های غیررایگان باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟ خیر. به‌روزرسانی برنامه‌ها که معمولاً ایرادهای قبلی را برطرف می‌کند، به رایگان از بازار قابل دریافت خواهد بود.

آیا استفاده از برنامه‌ها و خدمات بازار، هزینه‌ای جداگانه علاوه بر هزینه‌ای که زمان خرید پرداخت می‌کنم، دارد؟ هیچ هزینه‌ای به جز هزینه‌ی خرید برنامه‌ها از شما دریافت نخواهد شد و هیچ هزینه‌ی جدیدی وجود ندارد.

اگر برنامه‌ای که خریدم مشکل داشت و خواستم آن را برگردانم و پولم را پس بگیرم، چه روندی را باید طی کنم؟

اگر در بازار برنامه‌ای را خریداری کرده‌ اید و به هر دلیل از کیفیت آن رضایت ندارید، می‌توانید آن را پس دهید. برای این کار مطابق رویه زیر عمل کنید:

۱- در وب‌سایت کافه‌بازار وارد حساب کاربری خود شوید.

۲- در نوارابزار بالای صفحه وارد قسمت «خریدها» شوید تا لیست برنامه‌های خریداری شده شما نمایش داده شود.

۳- در مقابل برنامه‌هایی که در سه روز اخیر خریداری کرده‌اید عبارت «گزارش مشکل خرید» نمایش داده می‌شود. در صورت تمایل به پس دادن محصول روی این عبارت کلیک کنید.

۴- دلیل پس دادن محصول را در صفحه جدید انتخاب کنید و در قسمت مشخص شده توضیحات مربوط به مشکل خود را درج نمایید، سپس روی گزینهٔ «پس بگیر» کلیک کنید. در همین لحظه برنامه موردنظر از لیست برنامه‌های خریداری‌شده حذف و اعتبار شما بازگردانده می‌شود. بازگرداندن وجه به حساب شما به دلیل مسائل فنی امکان‌پذیر نیست.

توجه: در صورت استفاده غیرمنصفانه یا سواستفاده  از این امکان، کافه‌بازار حق پیگیری قضایی و تعلیق حساب کاربری فرد مورد نظر را برای خود محفوظ می‌داند.

مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده برای برنامه‌ها چه مدت است؟

تمامی قیمت‌های درج شده در سایت به‌روز هستند. برنامه‌های رایگان، همیشه رایگان خواهند بود. قیمت یک برنامه‌ برای خریدار آن همیشه ثابت خواهد بود و تغییر قیمت‌ها شامل خریدی که یک بار ثبت و انجام شده است نمی‌شود.

چگونه به صفحه پرداخت شما در برنامه بازار اعتماد کنم؟ ما سعی کرده‌ایم تمامی جوانب یک پرداخت ایمن بر روی موبایل را در نظر بگیریم. علامت قفل بالای صفحه پرداخت نشان‌دهنده ایمن بودن ارتباط شما با سرور بانک هست. اگر هنوز نتوانسته‌ایم اعتماد شما را جلب کنیم می‌توانید از طریق سایت کافه‌بازار هم به خرید بپردازید که این خرید مستقیم از طریق درگاه پرداخت بانک است و ارتباطی با ما پیدا نمی‌کند. امیدواریم بتوانیم در بلندمدت اعتمادی در حد و اندازه‌های بانک در میان کاربران خود ایجاد کنیم.

خرید درون‌برنامه‌ای چطور کار می‌کند؟ خرید درون‌برنامه‌ای کاملاً شبیه خرید عادی برنامه است؛ فقط شما برای خرید درون‌برنامه‌ای، از درون برنامه یا بازی به صفحهٔ پرداخت بازار هدایت می‌شوید و پس از انجام عملیات خرید، دوباره به محیط برنامه یا بازی بازمی‌گردید. خرید درون‌برنامه‌ای، روی دستگاه‌های اندرویدی مختلف شما قابل مشاهده و استفاده است؛ یعنی اگر اشتراک مجله‌ای را خریده‌اید، یا تبلیغات یک برنامه را حذف کرده‌اید و یا برای حیوان درون بازی‌تان غذا خریده‌اید، همگی در دستگاه‌های دیگر شما نیز قابل استفاده خواهند بود؛ مشروط به این‌که، روی آن دستگاه‌ها نیز بازار را نصب کرده باشید و به حساب کاربری‌تان که خرید را با آن انجام داده‌اید، وارد شده باشید.

چگونه به امنیت برنامه‌هایی که از کافه‌بازار دریافت می‌کنم اعتماد داشته باشم؟ در ارتباط با این سوال می‌توانید به صفحه‌ی امنیت اطلاعات رجوع کنید.

در هنگام دانلود برنامه با خطای "فایل برنامه به دلیل ارتباط غیرامن شما با بازار به درستی دانلود نشد" مواجه می‌شوم! این مشکل معمولاً به دلیل اختلال در برقرای ارتباط با سرورهای بازار از سوی سرویس‌دهنده‌ٔ اینترنت شما رخ می‌دهد، که جهت رفع این مورد می‌توانید با سرویس دیگری اتصال به بازار را بررسی نمایید. در صورت عدم رفع مشکل لطفاً با support@cafebazaar.ir مکاتبه فرمایید. 

چرا نظرم را نمایش نمی‌دهید؟ به علت نیاز به بازبینی انسانی نظرات و حفظ کیفیت آن بخش، نظرات با تأخیری چند ساعته تأیید و قابل نمایش می‌شوند.

چطوری از سایت شما برنامه دریافت کنم؟ سیاست ما ارائه برنامه‌ها تنها و تنها بر روی موبایل است و در حال حاضر از ارائه برنامه‌ها بر روی سایت معذوریم.

جهت همکاری در راستای نوشتن برنامهٔ سفارشی چطور می‌شود با بازار همکاری کرد؟ متأسفانه امکان پذیرش تولید برنامه سفارشی برای ما وجود ندارد. در این باره می‌توانید اطلاعات تماس تولیدکنندگان برنامه‌های دیگر را از بخش «درباره» آن برنامه‌ها دریاف�

Source: https://cafebazaar.ir/faq/


متداولwhat is binary options trading here